בלוג

איך תהליך אישור הלוואה אצלנו משפיע עליך?

לכל לקוח בכל בנק יש דירוג אשראי, גם לך. דירוג אשראי הוא מספר שמשקלל בתוכו נכסים, התחייבויות ופרמטרים נוספים שלך, ובעזרתו הבנק מתמחר את השירותים הבנקאיים שהוא מציע לך, ובכלל זה גם את סכום ההלוואה שהוא מוכן להעמיד לרשותך ואת גובה הריבית.

כשאתה מבקש הלוואה מהבנק שלך, הבנק מבצע הערכת סיכונים שנקראת "חיתום"

הבעיה: דירוג אשראי מושפע לעיתים גם מההיסטוריה הפיננסית שלך, ואתה עשוי לקבל סירוב, סכום נמוך או ריביות גבוהות בגלל מינוס מלפני 15 שנה. הפתרון שלנו: חיתום ידני. קרא כאן מה זה נותן לך.

הבנקים משקיעים תקציבים גדולים במערכות דיגיטליות לדירוג לקוחות, על מנת שפקידי ההלוואות לא יצטרכו יותר ממבט אחד במסך המחשב כדי לדעת אם לאשר את ההלוואה או לא. ככל שיש לך דירוג אשראי גבוה יותר ביחס לדירוגם של יתר לקוחות הבנק, כך תזכה לתנאים טובים יותר ולהצעות תחרותיות יותר. ממה נפגע דירוג אשראי? הלוואות שהתקשית בפירעונן, הרפתקאות פיננסיות שהסתיימו בהסתבכות ועוד לא מעט דברים.

לכן, כשאתה מבקש הלוואה מהבנק שלך, הבנק רואה אותך כשקלול של ההיסטוריה הפיננסית שלך. יכול להיות שעל חריגה שהיתה לך בגיל 20, תיאלץ לשלם ריביות גבוהות על הלוואות בגיל 40. הבנקים שמשתמשים במערכות חיתום אלקטרוניות מסכמים לקוחות במספרים, ולכן לא מצליחים להבחין בשינויים שחלו במצבך הפיננסי בהתאם לשינויים שחלו בשגרת חייך. אם תויגת בעבר כלקוח בעל היסטוריית אשראי בעייתית, הבנק שלך ימנע מלהציע לך מוצרים פיננסיים והלוואות במחירים תחרותיים.

אנחנו בבנק ירושלים יודעים, ללא כל צל של ספק, שהחיים משתנים וכך גם היכולת של כל לקוח להחזיר הלוואה משתנה במהלך החיים. ומה אנחנו עושים עם המידע הזה? אנחנו עושים חיתום ידני. כלומר, כל לקוח שמבקש מאתנו הלוואה נבחן באופן אישי, וההלוואה ניתנת על בסיס בחינה איכותית יותר שלו כלקוח. אז נכון, לעיתים אנחנו לוקחים על עצמנו סיכון גדול יותר, אבל זה חלק מתפיסת השירות שלנו.

מה אנחנו מציעים לך?

אנחנו מציעים הלוואות בתנאים תחרותיים שמתאימות ללקוחות כל הבנקים. תנאי ההלוואה שלנו כוללים:
הלוואה מידית של עד 100,000 ₪​, ללא צורך בביטחונות, לצד מדיניות החזרים גמישה המאפשרת פריסת ההחזרים למשך של עד 6 שנים. כיוון שאנחנו בנק קטן ויעיל, גם הריביות שאנחנו מציעים אטרקטיביות במיוחד.

 אין באמור כדי להוות הצעה למתן אשראי. כל מתן אשראי כפוף לאישור הבנק בהתאם לתנאים ולמדיניות הבנק כפי שיהיו מעת לעת.​​ אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות