אחריות תאגידית

אצלנו בבנק ירושלים, האחריות התאגידית היא חלק בלתי נפרד מההתנהלות העסקית. רוצים לדעת מה המשמעות של אחריות תאגידית בבנק ירושלים? כאן תוכלו לקרוא בפירוט כיצד הבנק מתחייב לנהוג כלפי החברה, הכלכלה והסביבה

​​​אנו מאמינים כי הצלחה עסקית הולכת יד ביד עם שיקולים חברתיים-סביבתיים, ולכן האחריות התאגידית מהווה חלק בלתי נפרד מהפעילות העסקית שלנו. האחריות התאגידית מקיפה את כל תחומי הפעילות של הבנק, וגם מתבטאת בערכים המנחים את הבנק כמו אתיקה, שקיפות, הוגנות, מתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות ותרומה לקהילה.

מוצרים ושירותים לאוכלוסיות מגוונות

בבנק ירושלים אנו שמים דגש על פיתוח וקידום שירותים ומוצרים פיננסיים המותאמים לכל לקוח לפי צרכיו ויכולותיו. בזכות שירותים ומוצרים אלה, אנו פונים למגוון לקוחות בעלי יכולות וצרכים פיננסיים שונים, ויכולים לתת מענה לכל מי שמעוניין לפעול בתחום הפיננסי.

בנוסף, כחלק מהאחריות התאגידית והחברתית, אנו עתידים לקיים פעילות להעשרת הידע הפיננסי של לקוחותינו בסניפים שונים בארץ, כולל הדרכה ללקוחות בנושא התנהלות פיננסית נכונה.

שירותים פיננסיים ללקוחות כל הבנקים

אנחנו בבנק ירושלים מציעים שירותים פיננסיים דיגיטליים ללקוחות כל הבנקים, ובכך מקדמים את התחרות בין הבנקים בארץ. להלן 3 סוגי השירותים אותם אנו מציעים:

  1. הלוואה דיגיטלית - שירות שבמסגרתו ניתן להגיש בקשה ולקבל הלוואה באמצעות אתר האינטרנט, בתהליך פשוט ומהיר.
  2. מערכת הפיקדונות של בנק ירושלים - מאפשרת לכלל הציבור לפתוח פיקדונות באופן מהיר דרך האינטרנט, ללא צורך בהגעה לסניפי הבנק.
  3. ייעוץ ומסחר בניירות ערך - שירות המציע פתרונות פיננסיים ללקוחות כל הבנקים, המעוניינים לסחור באופן עצמאי בשוק ההון בארץ ובחו"ל, כולל אפשרות שימוש במערכות מסחר מתקדמות.

ממשל תאגידי ואתיקה

מנהלי ועובדי בנק ירושלים מתנהלים לפי כללי הממשל התאגידי, המגדירים את היחסים בין הדירקטוריון לבין ההנהלה וגופי הביקורת, ומתבטאים במבנה הארגוני ונהלי העבודה בבנק. מנהלי ועובדי הבנק מחויבים לפעול גם בהתאם לקוד האתי, הקובע את אמות המידה האתיות בהתאם לערכי הבנק כמו יושר, הגינות, אמינות, מקצועיות ונאמנות ללקוחות.

נגישות לאנשים עם מוגבלויות

כחלק מתפיסת השירות שלנו בבנק ירושלים, אנו רואים חשיבות עליונה במתן שירות הולם ואחיד לכלל לקוחותינו וביניהם גם אנשים עם מוגבלות באופן שיאפשר לכולם לפעול בשוויון ובקלות. לכן, אנו ממשיכים להשקיע משאבים ומאמץ בשימור ההתאמות הנדרשות, הן בציוד סניפי הבנק והשירותים הניתנים בהם והן בערוצי הבנקאות השונים: מוקד הבנק, כספומטים, עמדות מידע ואתר האינטרנט. פרטים נוספים תוכלו למצוא בהצהרת הנגישות של הבנק.

תרומה לקהילה

אנו בבנק ירושלים שמים דגש על תרומה לקהילה, ולכן תורמים סכום קבוע מתוך סך ההכנסות השנתי שלנו למטרות חברתיות שונות. התרומות שלנו ניתנות בעיקר לעמותות המסייעות לאוכלוסיות מוחלשות ונזקקות כמו ילדים ונוער במצוקה. מלבד תרומות כספיות, אנחנו נוהגים לרכוש מתנות לעובדים וללקוחות מחברות ומעמותות המעסיקות עובדים מוגבלים ונזקקים. כמו כן, אנו מעודדים את עובדינו לקחת חלק פעיל בפעילויות התנדבותיות למען הקהילה בכלל, ועבור אוכלוסיות נזקקות בפרט. ​

לצפייה בדו"ח אחריות תאגידית לשנת 2018-2019>

מתן האשראי כפוף לשיקול דעת הבנק. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות