הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות חוץ בנקאיות ללקוחות כל הבנקים, לכל מטרה, ללא ביטחונות ומבלי לפגוע במסגרת האשראי

מהי הלוואה חוץ בנקאית מבנק?

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה עד לסכומים של כמה עשרות אלפי שקלים, שבמקרים מסויימים יכולה להגיע גם ל-200,000 ש"ח. היא ניתנת לרוב דרך שלושה ערוצים מרכזיים: חברות האשראי, חברות הביטוח וקופות הגמל. אך יש גורם נוסף, בנק ירושלים, שמאפשר ללקוחות כל הבנקים לקבל דרכו הלוואה של עד 200,000 ₪. הלוואה חוץ בנקאית מבנק היא בעצם הלוואה לכל מטרה עד 200,000 ש"ח בריבית משתנה ללקוחות שזקוקים לפתרון מידי, בתנאים נוחים וללא צורך בערבויות וביטחונות.​ מרגישים שאתם לא מקבלים מענה מספק מהבנק שלכם? מפחדים מההשלכות של הלוואות חוץ בנקאיות? אצלנו תוכלו להגיש בקשה להלוואה אונליין בקלות. 

למי זה מתאים?

 • ללקוחות כל הבנקים בישראל, ללא צורך בהעברת משכורת
 • למי שלא מעוניין לפגוע במסגרת האשראי שלו ורוצה לשמור על דירוג האשראי שלו בבנק אחר
 • למי שביקש הלוואה מהבנק וסירבו לו
 • למי שקיבל הלוואה מהבנק אך הסכום לא מספיק לו
 • למי שרוצה לקבוע בעצמו את תקופת ההחזר ולשמור על גמישות גבוהה
 • למי שצריך את הכסף מיד, ומעדיף לבצע את כל התהליך במהירות, בקלות וללא טרחה: מבלי להגיע לסניף, באופן דיגיטלי מלא ובלי ביורוקרטיה

למה כדאי לשקול לקבל הלוואה בעלת מאפיינים של הלוואה חוץ בנקאית בבנק ירושלים?

 • היתרון הבולט ביותר של הלוואה בעלת מאפיינים חוץ בנקאיים בבנק ירושלים הוא הזמינות הגבוהה שלה. בלי להיות לקוחות של בנק מסוים, בלי יותר מדי טפסים ובעיקר בלי לצאת מהבית, ההלוואה שרציתם - תהיה אצלכם. נסו את מחשבון ההלוואה שלנו וגלו בעצמכם.
 • בבנק ירושלים לא דורשים ערבים, שעבודים או ביטחונות אחרים. לעומת זאת, חלק מן החברות, ובעיקר חברות הביטוח, דורשות ממי שלא מבוטח דרכן שיעבוד כתלות במטרת הלוואה (לדוגמה, אם ההלוואה ניטלת לצורך רכישת רכב חדש, 60% ממנו חייב להיות משועבד לטובת חברת הביטוח).
 • מרבית הגופים, כולל בנק ירושלים, מאפשרים לפרוס את ההלוואה על פני תקופה ארוכה יחסית, כך שניתן לעמוד בנטל של החזר ההלוואה מבלי להיכנס לחובות שלא תוכלו לעמוד בהם.
 • יתרון נוסף של ההלוואה החוץ בנקאית הוא שפירעון מוקדם שלה אינו כרוך בעמלות גבוהות. 
 • בנק ירושלים נותן לך יותר. לקוחות כל הבנקים יכולים לקבל עד 200,000 ₪ הלוואה לכל מטרה, בעוד שגופים אחרים יתנו לך הרבה פחות.

נשמע מבטיח, אבל האם יש גם חסרונות להלוואה כזו?

החיסרון העיקרי של ההלוואה החוץ בנקאית הוא הריבית הגבוהה יותר באופן משמעותי מאשר ההלוואות הבנקאיות - לרוב בריבית דומה לזו שמשלמים בבנקים עבור מעבר ממסגרת אשראי רגילה למוגדלת. בגופים מסוימים הריבית אומנם טובה, אבל סכום ההלוואה מותנה במועד תחילת החיסכון, בסכום שנצבר ובמועד שחרור הכספים.  

בנק ירושלים מציע הלוואה שמתנהגת כהלוואה חוץ בנקאית, כלומר מיועדת ללקוחות כל הבנקים, אך תנאיה הם תנאים של בנק. כך, למעשה, תיהנו מהטוב שבשני העולמות.

איך זה עובד?

בנק ירושלים מציע הלוואה עד 200,000 ₪, בריבית משתנה ובפריסה נוחה של עד 120 תשלומים (עשר שנים). ואשר דומה להלוואה חוץ בנקאית בכך שהיא ניתנת מחוץ למסגרת האשראי בבנק בו מתנהל חשבון העו"ש שלך. את ההלוואה אפשר לבקש מכל מקום, באמצעות אתר האינטרנט של הבנק, ללא צורך להגיע לאחד מסניפי הבנק. תהליך הגשת הבקשה נעשה בקלות ובמהירות בכמה שלבים פשוטים שבסיומם אפשר לקבל אישור להלוואה, בכפוף לשיקול דעת הבנק.
הלוואה כזו יכולה להתאים ללקוחות כל הבנקים בישראל, והיא אינה מצריכה לעבור בנק, אינה מצריכה להפקיד את המשכורת בבנק ירושלים ואינה מצריכה לפתוח חשבון עו"ש בבנק ירושלים.
נכנסים לאתר האינטרנט של הבנק להלוואה דיגיטלית ומקלידים את סכום ההלוואה שרוצים לקבל, בוחרים את מטרת ההלוואה, מספרים לנו קצת על עצמכם ותוכלו לקבל אישור מיידי להלוואה בכפוף לשיקול דעת הבנק.

מחשבון הלוואה

מחשבון הלוואה מאפשר לך לקבל הערכה* של גובה ההחזר החודשי לפי סכום ההלוואה שרצית לקחת, או להיפך – את גובה ההלוואה שבאפשרותך לקחת לפי הסכום החודשי שמתאים לך להחזיר.

איך עובד מחשבון הלוואה?

 1. בחירת אופן החישוב - סכום ההלוואה או לפי החזר חודשי
 2. הגדרת נתוני ההלוואה
 3. קבלת תוצאה בקלות ובמהירות

סיימת לחשב? זה הזמן להגיש בקשה להלוואה דיגיטלית, בלי לצאת מהבית.

מעניינת אותך הלוואה חוץ בנקאית? כא​ן יש מידע על הלוואה חוץ בנקאית או הלוואה בנקאית - מה יותר משתלם.

אין באמור כדי להוות הצעה למתן אשראי. כל מתן הלוואה כפוף לאישור הבנק בהתאם לתנאים ולמדיניות הבנק כפי שיהיו מעת לעת.​​ אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מדובר בהערכה ולא בסכום מדויק. סכום ההחזר החודשי משתנה בהתאם לתנאי ההלוואה ולשינויים בריבית.

הלוואה טובה ירושלים
עד 200,000 ש"ח, ללקוחות כל הבנקים

ערימה של מטבעות ועט מונחים על נייר

מה עוד מעניין אותך

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות