בלוג

הלוואה לחופשה: לוקחים הלוואה ויוצאים לחופשה

בין אם אתם צעירים אחרי צבא, זוג לקראת חתונה או אנשי משפחה, כולנו צריכים חופשה מדי פעם. השגרה שלנו לחוצה ומתוחה, והימים שלנו סובבים סביב פקקים בכבישים, ריצה לעבודה, חוגים לילדים, סידורים וריצות. החיים שלנו מלאי דאגות ולפעמים אנחנו פשוט צריכים לקחת הפסקה, לצאת לחופשה, למלא מצברים ורק אז לחזור לשגרה.

חופשה היא עסק יקר, ואחרי שלוקחים בחשבון את עלויות הנסיעה או הטיסה, הלינה, הכניסות לאתרים, האוכל והשופינג, הסכום יגיע לכמה עשרות אלפי שקלים, שלא תמיד זמינים עבורנו. כאשר אנו יוצאים לנופש או לחופשה, אנחנו לא רוצים לחסוך מעצמנו דבר, אנחנו רוצים ליהנות מכל מה שהחופש מציע לנו – מסעדות טובות, כניסה לאתרי תיירות, טיפולי ספא, קצת שופינג וכל מה שעושה לנו טוב.

יש אנשים שמסתכלים על חופשה כמותרות. אך לעיתים זה לא מותרות, זהו כורח המציאות. רק כך אנו יכולים לקחת פסק זמן ממרוץ החיים המטורף, לבלות זמן איכות עם בני הזוג, המשפחה והחברים שלנו, ולחזור לשגרה עם כוחות מחודשים.
אז מה בעצם אפשר לעשות אם אנחנו מרגישים צורך בחופשה, אבל אין לנו את סכום הכסף הדרוש כדי לשלם עליה? תמצתנו עבורכם חלק מהאפשרויות:

איך לצאת לחופשה גם כשאין אפשרות לממן אותה

אפשר כמובן לחכות עם החופשה, לחסוך קצת כסף ולנסוע כשיתאפשר, אבל ישנו פתרון נוסף – הלוואה ברגע לחופשה. ישנם כיום גופים רבים כגון בנקים ובהם בנק ירושלים, חברות אשראי, חברות ביטוח וכו', המציעים לכל מי שצריך הלוואה לכל מטרה, גם לחופשה. כך תוכלו לצאת לחופשה שחיכיתם לה, ולהתחיל לשלם עליה רק לאחר מכן, לפי יכולתכם הכלכלית ולפי התנאים שתקבעו מול הגוף ממנו בחרתם לקחת את ההלוואה.

הלוואה לחופשה – איך מתחילים?

השלב הראשון הוא חישוב הסכום הדרוש. רשמו לפניכם את כל ההוצאות שעלולות להיות לכם במהלך החופשה, הוסיפו סכום נוסף ליתר ביטחון וסכמו הכל. כעת, כשאתם יודעים מה הסכום הדרוש לכם, תוכלו לברר איפה הכי כדאי לקחת את ההלוואה, מהו הסכום שתוכלו לקבל, מהם תנאי ההחזר ותוך כמה זמן הכסף יהיה בידיכם.
אנו בבנק ירושלים מאפשרים ללקוחות כל הבנקים להגיש בקשה לקבלת הלוואה עד 200,000 ₪ לכל מטרה, שאותה כמובן תוכלו לייעד לחופשה. בקלות ובנוחות תוכלו לגשת לאתר הבנק ולהגיש את הבקשה בלי לצאת מהבית ובלי לעבור בנק.

התנהלות נכונה עם החזרי הלוואה

לאחר שהחלטתם מה יהיה סכום ההלוואה, תצטרכו לחשוב איך אתם משלבים את ההחזר בהוצאות השוטפות של משק הבית. הנה כמה טיפים להתנהלות נכונה עם החזרי ההלוואה:

  • נסו לפרוס את החזרי ההלוואה כך שתקציב חיי היום-יום שלכם לא ייפגע וודאו שחשבון העו"ש שלכם לא ייכנס לחריגה.
  • בדקו האם ישנו קנס או תשלום עמלה על איחור בתשלום החזר ההלוואה.
  • בדקו האם נדרשים ערבים/ביטחונות לצורך קבלת ההלוואה.

כעת אתם מוכנים לצאת לחופשה, גם אם זה כרוך בנטילת הלוואה. סעו לשלום, חזרו בבטחה ושתהיה חופשה מהנה.

אין באמור כדי להוות הצעה למתן אשראי. כל מתן אשראי כפוף לאישור הבנק בהתאם לתנאים ולמדיניות הבנק כפי שיהיו מעת לעת. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

  

אודות הכותב - מערך הכותבים של בנק ירושלים

בנק ירושלים הינו בנק המציע מגוון ייחודי של שירותים ומוצרים בנקאיים (משכנתאות, הלוואות, פיקדונות ועוד) ללקוחות כל הבנקים. בנק ירושלים, שנוסד בשנת 1963, ממשיך כל העת לבצע מהלכים כדי להתאים את עצמו לצרכים המשתנים של הלקוחות ולחידושים הטכנולוגיים.

רוצה לדעת עוד על הבנק? למידע נוסף אודות בנק ירושלים

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות