בלוג

הלוואה לבר מצווה תעזור לכם בתכנון ארוע החלומות

בתרבות הישראלית העכשווית, חגיגת בר או בת המצווה הפכו לאירוע גדול ונוצץ שהילדים מתרגשים לקראתו, ואילו ההורים מתקשים לממן אותו. בשונה מחתונה, שבעת תכנונה ניתן להסתמך על השיקים שיגיעו מהמוזמנים ויכסו את ההוצאות, באירוע בר או בת מצווה לפחות מחצית מהמוזמנים הינם ילדים שלרוב אינם מביאים שיקים.

אירוע בר או בת המצווה הפך לכזה שמצריך עזרה קטנה במימון. אז איך מממנים אירוע שבו רק חלק מהמוזמנים מביאים שיקים?

 כיום, הסטנדרטים בתחום חגיגות בר או בת מצווה גבוהים מאוד, ומשפחות רבות מוצאות את עצמן מפיקות אירועי ענק למספר רב של אנשים, הכוללים את אורחי חתן השמחה ואת המשפחה המורחבת, חברים ומכרים. המוזמנים הצעירים יעדיפו לרוב אטרקציות מיוחדות, משחקים, הפעלות, מופע ומסיבת ריקודים, בעוד האורחים המבוגרים יחשיבו אירוע מוצלח כאירוע עם קייטרינג עשיר ומפנק, מוזיקה טובה ואלכוהול איכותי. השילוב בין הצרכים והציפיות של שני קהלי היעד יוצרים אירוע שמכיל הכל מהכול, ואת כל הטוב הזה – צריך לממן, לעיתים באמצעות הלוואה לבר מצווה.

יחד עם זאת, חשוב לנו לציין בפניכם שאנחנו לא מעודדים את הלקוחות שלנו לקחת הלוואות למימון סגנון חיים ראוותני שאינו מתאים לרמת ההכנסה שלכם. לכן, גם באירוע בר מצווה, אנו ממליצים לכם לתכנן נכון, לקבוע סדר עדיפויות, ולהחליט איך לנצל את התקציב בתבונה.

הלוואה לבר מצווה

קיימים שני סוגים של הלוואות שמתאימות למימון אירועים משפחתיים בסדר גודל כזה:

הלוואת גישור: הלוואה זו, המכונה גם הלוואת בלון, מאפשרת לכם לקבל הלוואה לפני קיום האירוע, ולהחזירו בתשלום אחד כולל הריבית לאחר האירוע. בשיטת הלוואה זו, יוצאים מנקודת הנחה שחלק מהמוזמנים המבוגרים יותר אכן יעניקו במתנה שיקים, וכך יסייעו במימון חלקי לפחות של האירוע.

הלוואה בפריסת תשלומים גמישה: הלוואה שניתן להחזיר בתשלומים שווים במשך שנה, שנתיים ואפילו יותר. ככל שההלוואה תתפרש על פני תקופה ארוכה יותר, כך ההחזר החודשי יהיה נמוך יותר. עם הלוואה זו, ניתן יהיה להפקיד את השיקים שיתקבלו באירוע בחיסכון על שם הילד, כך שיהוו עבורו מנוע לצמיחה בעתיד – למימון לימודים, מכונית, דירה ועוד.

מה מציעים לכם בבנק ירושלים?

אנחנו בבנק ירושלים מאפשרים לכם לבחור את שיטת ההחזר המתאימה לכם ביותר, בין אם תשלומים שווים או הלוואת גישור, כך שתוכלו להגיע לאירוע המיוחל רגועים וליהנות מכל רגע. התנאים והריביות בבנק ירושלים נוחים במיוחד, ומתאימים ללקוחות כל הבנקים, ללא צורך בפתיחת חשבון עו"ש או בהעברת משכורת.

הלוואה לבר מצווה ניתן לקבל בקלות באמצעות הגשת טופס בקשה באתר האינטרנט שלנו, ללא צורך הגעה לסניף. ​

אין באמור כדי להוות הצעה למתן אשראי. כל מתן אשראי כפוף לאישור הבנק בהתאם לתנאים ולמדיניות הבנק כפי שיהיו מעת לעת. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

  

אודות הכותב - מערך הכותבים של בנק ירושלים
בנק ירושלים הינו בנק המציע מגוון ייחודי של שירותים ומוצרים בנקאיים (משכנתאות, הלוואות, פיקדונות ועוד) ללקוחות כל הבנקים. בנק ירושלים, שנוסד בשנת 1963, ממשיך כל העת לבצע מהלכים כדי להתאים את עצמו לצרכים המשתנים של הלקוחות ולחידושים הטכנולוגיים.

רוצה לדעת עוד על הבנק? למידע נוסף אודות בנק ירושלים

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות