בלוג

העיקר הבריאות - הלוואה למימון ניתוח או טיפולי בריאות

הצורך בטיפול רפואי עבורכם או עבור קרוב משפחה עשוי לתפוס אתכם לא מוכנים, ולעיתים הזמן משחק לרעתכם ואתם לא פנויים לתכנן את ההוצאות הקרובות ולחסוך לקראתן. יחד עם זאת, ברור לכם כי הבריאות מעל לכל וזה לא הזמן לחיסכון. הפתרון: מציאת דרך מהירה למימון הניתוח או הטיפול מבלי לפגוע במסגרת האשראי בבנק ומבלי להתעכב על טפסים וביורוקרטיה.​

אנחנו בבנק ירושלים מזמינים אתכם לקרוא על הלוואה למימון ניתוח או טיפולי בריאות, להוריד דאגה אחת מהראש ולהתמקד בהחלמה

איך ניתן לממן ניתוח או טיפול רפואי?

כיסוי בריאותי דרך קופת החולים – על פי חוק ביטוח בריאות ממלכתי, כל תושבי המדינה המשלמים מס בריאות, מקבלים כיסוי ביטוחי באמצעות אחת מארבעת קופות החולים הפועלות בארץ. יחד עם זאת, ישנם מקרים רבים שבהם סל הבריאות הקיים אינו מספק כיסוי עבור טיפולים רפואיים חדשניים או עבור כאלו המבוצעים בחו"ל, ואנחנו נדרשים לשאת בהוצאות השתתפות עצמית.
 
כיסוי מורחב - גם סל ההטבות המוגדל הניתן במסגרת הרחבת הכיסוי הביטוחי של קופת החולים לא תמיד מספק מענה מלא, כמו למשל האפשרות לבחור את הרופא המנתח, לקבל כיסוי לשהייה בחו"ל או לבחור את מועד הטיפול הקרוב ביותר.
 
הלוואה על חשבון קרן השתלמות החברות המנהלות את קרנות ההשתלמות מציעות לעמיתיהן הלוואות והטבות שונות על מנת לשמר אותם כלקוחות. על פי רוב, סכום ההלוואה המינימלי הוא 10,000 שקלים והפירעון מתבצע באמצעות החזר חודשי קבוע. הלוואה מסוג זה ניתן לקבל כהלוואת בלון, שבה משלמים רק ריבית שגובהה לרוב הוא ריבית הפריים, עד לפירעון. יש לזכור כי הלוואה מסוג זה היא תהליך מורכב שלוקח זמן - מצרך יקר שלא תמיד מצוי בשפע.

הלוואה חוץ בנקאית - חברות האשראי, חברות ביטוח ועוד יספקו לכם הלוואות מיידיות בקלות ויעבירו את הסכום המבוקש לחשבון שלכם לאחר בירור טלפוני קצר או לאחר מילוי טופס בקשה אינטרנטי, אולם הריבית בהלוואות מסוג זה לרוב תהיה מאוד גבוהה.​

מה חשוב לקחת בחשבון כששוקלים לקחת הלוואה למימון ניתוח או הלוואה למימון טיפול רפואי?

פריסת תשלומים: רצוי לבחור הלוואה המציעה תנאים גמישים, ולהתאים את מועדי העברת הכספים למועדי התשלום על הניתוח.

פריסת ההחזרים: אם אתם עומדים בפני תקופת שיקום או החלמה ארוכה שתפגע בהכנסותיכם, מומלץ לבחור בהלוואה שתאפשר גמישות בפריסה של ההחזרים ולא תגבה עמלות גבוהות על פירעון מוקדם אם יתאפשר לכם להחזירה מוקדם.

גובה הריבית: מומלץ לבצע סקר שוק לפני שאתם לוקחים הלוואה, על מנת לוודא שהריבית המוצעת לכם היא מספיק אטרקטיבית. לרוב, הבנקים יציעו ריביות טובות יותר מאשר גופים פרטיים. ​

מחשבון הלוואה של בנק ירושלים יכול לעזור לכם לחשב את גובה ההחזר החודשי, לפי סכום ההלוואה שרציתם לקחת, או את גובה ההלוואה, לפי הסכום החודשי שמתאים לכם להחזיר.

 

מה אנחנו מציעים לכם?

אנחנו בבנק ירושלים מציעים הלוואה למימון ניתוח או הלוואה למימון טיפול רפואי תוך התחשבות במצבכם, עד 200,000 שקלים לתקופה של עד 10 שנים, בתנאים נוחים שרק בנק אישי וקטן יודע לתת, בזכות ריביות תחרותיות והתאמה מלאה ליכולת ההחזר שלכם בזמן שיקום או החלמה. 
הגישו כאן בקשה להלוואה און ליין בקלות, ללא ערבים או בטחונות ומבלי לצאת מהבית או לעמוד בתור.

אין באמור כדי להוות הצעה למתן אשראי. כל מתן אשראי כפוף לאישור הבנק בהתאם לתנאים ולמדיניות הבנק כפי שיהיו מעת לעת.​ אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

  

אודות הכותב - מערך הכותבים של בנק ירושלים
בנק ירושלים הינו בנק המציע מגוון ייחודי של שירותים ומוצרים בנקאיים (משכנתאות, הלוואות, פיקדונות ועוד) ללקוחות כל הבנקים. בנק ירושלים, שנוסד בשנת 1963, ממשיך כל העת לבצע מהלכים כדי להתאים את עצמו לצרכים המשתנים של הלקוחות ולחידושים הטכנולוגיים.

רוצה לדעת עוד על הבנק? למידע נוסף אודות בנק ירושלים

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות