בלוג

ליופי יש מחיר: הכל על הלוואה לניתוח פלסטי

​​​​​חשיבותם של היופי והמראה החיצוני העלתה את המודעות של כלל הציבור, גברים ונשים, לאפשרויות האינסופיות הגלומות בניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים. הדבר המשותף לכל אלו הוא המחיר הגבוה, שנע בין כמה מאות שקלים לניתוח להסרת קעקועים, דרך כמה אלפי שקלים לניתוחים של הרמת מצח וגבות, הרמת עפעפיים או הצמדת אוזניים ועד עשרות אלפי שקלים למתיחת בטן, הגדלה והקטנה של החזה לנשים והגדלת שריר החזה, או שריר התאומים, לגברים. ​

בשנים האחרונות הפכו הניתוחים הפלסטיים נפוצים מאוד. את הערך שלהם לבנייה ושיקום הביטחון העצמי לא ניתן למדוד גם בזהב, אך העלות שלהם לכיס בהחלט מדידה והשורה התחתונה ממש לא זולה

איך לממן ניתוח פלסטי?

 • ​כיסוי של קופות החולים – קופות החולים מכסות ניתוחים פלסטיים הנעים על קו התפר שבין היופי לבריאות.התחרות הניטשת בין הקופות בשנים האחרונות גרמה להן להגדיל את סל ההטבות הניתן עבור ניתוחים שאינם בריאותיים, וכיום מציעים הביטוחים המשלימים של קופות החולים הנחות משמעותיות על מגוון רחב מאוד של ניתוחים פלסטיים.
   
  היתרון: ניתוחים אלה מבוצעים בדרך כלל בבתי חולים פרטיים הנמצאים בפיקוח של הקופות. 
  החיסרון: אין אפשרות לבחור רופא מומחה שאינו בהסדר עם הקופה. כמו כן, חלק מקופות החולים  אינן משתתפות בהנחות אלה ולא מעניקות למבוטחיהן כיסוי כלשהו.

 •  הלוואה מקרן השתלמות קרנות ההשתלמות חוששות מנטישה של עמיתים, וכדי לצמצם את התופעה מציעות חברות הביטוח הלוואות והטבות שונות. סכום ההלוואה המינימלי יהיה 10,000 שקלים והגובה המקסימלי לא יעלה על 80% מגובה החיסכון. הפירעון יכול להיעשות בהחזר חודשי קבוע.

  היתרון:
  מדובר בכספי חיסכון שלא ישפיעו על תזרים ההוצאות השוטף שלכם.
  החיסרון: הלוואה זו כרוכה בתהליך ביורוקרטי ארוך ומורכב עד לקבלת אישור החברה.  

 • הלוואה מחברת כרטיסי אשראי - חברות האשראי יעבירו את הסכום לחשבונכם לאחר שיחת טלפון אחת, ולעיתים גם לאחר הגשת בקשה דרך אתר האינטרנט בלבד.

  היתרון: מדובר בהלוואה מהירה, מידית וקלה מאוד להשגה.
  החיסרון: הריבית בהלוואות אלו תהיה גבוהה מאוד ועשויה להגיע עד כ-15% מגובה ההלוואה.

מה צריך לקחת בחשבון?

פריסת תשלומים: לרוב, התשלום על ניתוח פלסטי יתבצע בתשלומים, וכדי למנוע הוצאת כספי הלוואה על מטרה אחרת מומלץ לבחור בהלוואה גמישה שתתאים את מועדי העברת הכספים למועדי התשלום על הניתוח.

פריסת ההחזרים: מומלץ לבחור בהלוואה שמאפשרת גמישות בפריסת ההחזרים ואינה גובה עמלה על פירעון מוקדם של ההלוואה, כך שאם הכנסתכם תאפשר זאת תוכלו לסגור את ההלוואה בזמן קצר יחסית ללא תשלום נוסף, ולחילופין, לבחור בהחזר לתקופה ארוכה יותר במידת הצורך.

גובה הריבית: מומלץ לבצע סקר שוק לפני נטילת ההלוואה, בכדי לוודא שהריבית המוצעת היא אטרקטיבית ותחרותית. לרוב הבנקים יציעו ריביות טובות יותר מגופים פרטיים. ​

מה אנחנו מציעים לכם?

אנחנו בבנק ירושלים מציעים הלוואה מותאמת מטרה, עד 200 אלף שקלים, בתנאים נוחים שרק בנק אישי יודע לתת, בזכות ריביות אטרקטיביות והתאמה מלאה ליכולת ההחזר שלכם. אפשר להגיש בקשה להלוואה ברגע און ליין בקלות, בלי לצאת מהבית או לעמוד בתור.

אין באמור כדי להוות הצעה למתן אשראי. כל מתן אשראי כפוף לאישור הבנק בהתאם לתנאים ולמדיניות הבנק כפי שיהיו מעת לעת.​ אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

  

אודות הכותב - מערך הכותבים של בנק ירושלים

בנק ירושלים הינו בנק המציע מגוון ייחודי של שירותים ומוצרים בנקאיים (משכנתאות, הלוואות, פיקדונות ועוד) ללקוחות כל הבנקים. בנק ירושלים, שנוסד בשנת 1963, ממשיך כל העת לבצע מהלכים כדי להתאים את עצמו לצרכים המשתנים של הלקוחות ולחידושים הטכנולוגיים.

רוצה לדעת עוד על הבנק? למידע נוסף אודות בנק ירושלים

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות