בלוג

מארח בחג? בנק ירושלים מציע לך הלוואה לחג

בחודש אפריל רבים מוטרדים מהוצאות החג המתקרבות, מהאירוח, מרכישת מתנות לחג, מבילוי בחופשה וכדומה, ונדרשים לנהל נכון את ההוצאות וההכנסות. יחד עם זאת, לפני שאתם לוקחים הלוואה לחג כדאי לבדוק היטב את התנאים והאם הם מתאימים לך.

הלוואה לחגים עוזרת לכל מי שרוצה לארח, להתארח או לפנק את יקיריו, אך חושש מההוצאה הכבדה או מפתיחת תוכנית חיסכון

האם אתם נמצאים במינוס או עתידים להיכנס למינוס בעקבות הוצאות החג?

לקיחת הלוואה​ כמעט תמיד מאפשרת תנאי ריבית והחזרים נוחים יותר מאשר כניסה לאוברדרפט בבנק, שכן בגין אוברדרפט שמעבר למסגרת האשראי הבנקים גובים את הריבית הגבוהה ביותר.

האם אתם יודעים בדיוק מהם תנאי ההלוואה?

מומלץ לבדוק היטב את מדיניות ההחזרים ולוודא שהיא גמישה מספיק ומתאימה ליכולות הכלכליות שלך. כמו כן, יש לזכור שבמקרה שתרצה להחזיר את ההלוואה מוקדם יותר, בד"כ תגבה ממך עמלת פירעון מוקדם. אנחנו בבנק ירושלים מאמינים בהלוואות גמישות וחשוב לנו להקל על הלקוחות שלנו להתמודד עם ההחזרים. אצלנו כל אחד יכול לבחור להחזיר את ההלוואה שלו בזמן ובקצב שמתאים לו, עד לחמש שנים.

היזהרו ממהלכי שיווק אגרסיביים

חברות חוץ בנקאיות יוצאות במבצעים מתוקשרים ומדגישות את הקלות שבה ניתן לקבל הלוואה. אך פחות מדגישות את תנאי ההחזר. אגב, גם רכישה בכרטיס אשראי בתשלומים בתנאי קרדיט, מהווה למעשה סוג של הלוואה.

​מתי נכון לקחת הלוואה?

העיקרון בלקיחת הלוואות אינו קשור לריביות או להחזרים, אלא לכלכלה הבסיסית של החיים. הלוואה בריאה היא כזאת שמאפשרת לך לנהל בצורה נכונה יותר את ההכנסות שלכם, והיא איננה תחליף למשכורת לצורך מימון רמת חיים גבוהה מיכולת ההשתכרות שלכם. 

אין באמור כדי להוות הצעה למתן אשראי. כל מתן אשראי כפוף לאישור הבנק בהתאם לתנאים ולמדיניות הבנק כפי שיהיו מעת לעת. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

  

אודות הכותב - מערך הכותבים של בנק ירושלים
בנק ירושלים הינו בנק המציע מגוון ייחודי של שירותים ומוצרים בנקאיים (משכנתאות, הלוואות, פיקדונות ועוד) ללקוחות כל הבנקים. בנק ירושלים, שנוסד בשנת 1963, ממשיך כל העת לבצע מהלכים כדי להתאים את עצמו לצרכים המשתנים של הלקוחות ולחידושים הטכנולוגיים.

רוצה לדעת עוד על הבנק? למידע נוסף אודות בנק ירושלים

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות