בלוג

יתרונות הלוואה מיידית

החיים לפעמים מזמנים לנו הוצאות בלתי צפויות, לצורך מימון טיפול רפואי, חופשה או אירוע משפחתי, ופתאום אנו מוצאים את עצמנו מעט קצרים במזומנים. לצרכים אלו, בנקים וגופי מימון חוץ בנקאיים פיתחו מוצר בנקאי שנקרא הלוואה מיידית. הלוואה זו ניתנת לסכומים מוגדרים, לרוב של כמה עשרות אלפי שקלים, ויתרונה הגדול הוא שהיא מאושרת בתהליך מזורז ולרוב אינה מצריכה הגעה פיזית לסניף או הצגת בטחונות וערבים.

הלוואת אקספרס, הלוואה בצ'יק או הלוואה בקליק, מדובר באותו מוצר: כיום גופים רבים, מציעים הלוואה באישור מהיר, שאינה מצריכה ערבים או בטחונות

מי מעניק "הלוואות מיידיות"?

אם בעבר ניתן היה לקבל הלוואות אקספרס רק מגופים חוץ בנקאיים, כמו חברות כרטיסי אשראי, חברות ביטוח וחברות מימון שונות, כיום גם הבנקים יכולים להציע הלוואות מהירות בתנאים מועדפים. יש בנקים שמציעים אופציה זו רק ללקוחות הבנק המעבירים משכורת ובעלי חשבון עו"ש, ויש בנקים, כמונו – שמציעים הלוואות מיידיות ללקוחות כל הבנקים, ללא צורך בהעברת משכורת. היתרון: הלוואה מיידית מבנק אחר מאפשרת לכם ליהנות מתנאים נוחים של בנק, לרוב ללא השפעה על מסגרת האשראי שלכם בבנק שבו מתנהל חשבונכם, ולכן מאפשרת התנהלות פיננסית גמישה יותר.

כמה עולה "הלוואה מיידית"?

בכדי לחשב את עלות ההלוואה, יש לחשב את הריבית האפקטיבית שכוללת את הריבית על ההלוואה וגם הוצאות נלוות שעשויות להתלוות לתהליך, כמו עמלות, דמי פתיחת תיק, עמלת פירעון מוקדם וכדומה. כמו כן, אם הריבית על ההלוואה אינה קבועה ומבוססת על ריבית משתנה (למשל, ריבית הפריים) – יש לקחת בחשבון את ההשלכות של עליית ריבית.

הריביות המוצעות להלוואות מידיות משתנות מארגון לארגון. לכן, לפני נטילת הלוואה כזאת, מומלץ לבצע סקר שוק בכדי לוודא שקיבלתם הצעה תחרותית ואטרקטיבית.

למי זה מתאים?

הלוואות מידיות מתאימות ללקוחות שצריכים אשראי מהיר ומיידי לצורך רכישה ספציפית או צורך מיידי אחר.היתרון: הנוחות בקבלת הלוואה ובכך שאין צורך לנסות ולשכנע חברים ובני משפחה לחתום ערבות  הופכת אותה למתאימה ללקוחות רבים.

מה אנחנו מציעים לכם?

אנחנו בבנק ירושלים מציעים הלוואות מידיות ללקוחות כל הבנקים עד 200,000 ₪ ובהחזר של עד 120 תשלומים, בתנאים תחרותיים ואטרקטיביים. היתרון: ניתן להגיש בקשה להלוואה מהבית, באמצעות אתר האינטרנט שלנו, ללא צורך בהגעה לסניף וללא צורך בערבים או בביטחונות. 

קראת על יתרונות הלוואה מיידית? נשמע מעניין? לחץ כאן להגשת בקשה

אין באמור כדי להוות הצעה למתן אשראי. כל מתן אשראי כפוף לאישור הבנק בהתאם לתנאים ולמדיניות הבנק כפי שיהיו מעת לעת. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

  

אודות הכותב - מערך הכותבים של בנק ירושלים
בנק ירושלים הינו בנק המציע מגוון ייחודי של שירותים ומוצרים בנקאיים (משכנתאות, הלוואות, פיקדונות ועוד) ללקוחות כל הבנקים. בנק ירושלים, שנוסד בשנת 1963, ממשיך כל העת לבצע מהלכים כדי להתאים את עצמו לצרכים המשתנים של הלקוחות ולחידושים הטכנולוגיים.

רוצה לדעת עוד על הבנק? למידע נוסף אודות בנק ירושלים

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות