בלוג

הלוואה בסניף או הלוואה דיגיטלית - האם יש הבדל?

לקיחת הלוואה היא צעד שמחייב אותך להפעיל הרבה שיקול דעת: להכיר את מקורות המימון השונים, לבצע מחקר שוק כדי למצוא את התנאים הטובים ביותר, את מסלול ההלוואה המתאים ביותר ואת פריסת התשלומים הגמישה ביותר שתשתלב בחייך בצורה אופטימלית. ומה לגבי הנוחות שלך? היום אפשר להכניס למשוואה גם את הפרמטר הזה. אם כן, האם יש הבדל בין ההלוואות?

הלוואה בסניף, כבר לא חובה

מי שניגש לקבל הלוואה בסניף, יודע שככל הנראה יצטרך למלא מסמכים, להציג תעודות, להמתין לא מעט זמן ולעבור מספר שלבים ביורוקרטיים. רבים נוטים לחשוב כי ללא הקשר האישי, הנוכחות הפיזית והגישה הישירה, לא יקבלו אישור להלוואה כלל, ולכן ניגשים לסניף מבלי לבחון אופציות אחרות, כאשר למעשה אין הכרח, וניתן, על פי רוב, לקבל את אותה הלוואה גם דרך האינטרנט.

הן פה כדי להישאר: הלוואות בדיגיטל

ההתקדמות הטכנולוגית מיושמת גם בתחום הבנקאות וכיום ניתן למצוא ארגונים פיננסיים רבים שמבינים כי המהירות והנוחות חשובות לא פחות מגובה הריבית ופריסת התשלומים, ומציעים ללקוחות אפשרות לקחת דרך האינטרנט חלק מאותן הלוואות שיכלו לקבל בסניף. היום אין הכרח להגיע עד לסניף כדי להגיש בקשה להלוואה.

ומה לגבי החיתום?

חשוב להבין כי כל בקשת הלוואה מחייבת תהליך של חיתום ודירוג אשראי בבנק, המשקלל בתוכו את הנכסים, ההתחייבויות ומידע פיננסי נוסף שמסייע לבנק לתמחר את סכום ההלוואה שהוא מוכן להעמיד לרשותך. דירוג אשראי גבוה מאפשר תנאים טובים יותר, ולהיפך.
גם כאשר תגיש בקשה לקבלת ההלוואה דרך האינטרנט, תעבור תהליך דומה של חיתום ודירוג אשראי מרחוק.

הלוואה דיגיטלית בבנק ירושלים

בנק ירושלים שם לו למטרה להעניק שירות ידידותי, מהיר ויעיל ככל הניתן ללקוחות כל הבנקים, ולכן מאפשר לקיחת הלוואה דיגיטלית גם בערוץ האינטרנט בתהליך מהיר שאינו כרוך בהמתנה ארוכה או בהגעה אל הסניף.

איך זה עובד בדיגיטל של בנק ירושלים?

  • בשלב הראשון, ממלא הגולש באתר הבנק את פרטי ההלוואה שמעניינת אותו: סכום ומטרת ההלוואה, ומזין פרטים נוספים שמסייעים לבנק להעריך את הסכום אותו ניתן לאשר לו
  • בשלב הבא מבצע הבנק תהליך בדיקה של הבקשה ומעביר אישור עקרוני או דחייה לבקשה
  • אם אושרה הבקשה, המשך התהליך כולל העלאת מסמכים חיוניים, כמו תעודות זיהוי ומידע פיננסי אישי במידת הצורך
  • לאחר צירוף המסמכים לבקשה, מתבצע אישור טלפוני ונקבע מועד לשיחת וידאו עם בנקאי
  • שיחת הווידאו עם הבנקאי, המתקיימת תוך יום עסקים אחד בלבד, נועדה לאמת את כל הפרטים שהגולש מילא בבקשתו, חתימה על מסמכים ואישור לביצוע ההעברה
  • אם קיבלת הצעה להלוואה אך לא סיימת את התהליך, תוכל לשוב אליה מאותה נקודה בה הפסקת במועד מאוחר יותר
  • הכסף עובר לחשבון

פשוט נוח ומהיר

אתה צרכן חכם: בודק, מתעניין ומבצע סקר שוק. אתה גם עסוק מאוד ויודע שהזמן שלך שווה כסף. לכן, אנחנו פה כשאתה זקוק להלוואה. אותם תנאים אטרקטיביים של ההלוואה שתתאים לך מחכים לך באינטרנט, במרחק של כמה קליקים, בקלות ובנוחות.

אין באמור כדי להוות הצעה למתן אשראי. כל מתן אשראי כפוף לאישור הבנק בהתאם לתנאים ולמדיניות הבנק כפי שיהיו מעת לעת. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

  

אודות הכותב - מערך הכותבים של בנק ירושלים

בנק ירושלים הינו בנק המציע מגוון ייחודי של שירותים ומוצרים בנקאיים (משכנתאות, הלוואות, פיקדונות ועוד) ללקוחות כל הבנקים. בנק ירושלים, שנוסד בשנת 1963, ממשיך כל העת לבצע מהלכים כדי להתאים את עצמו לצרכים המשתנים של הלקוחות ולחידושים הטכנולוגיים.

רוצה לדעת עוד על הבנק? למידע נוסף אודות בנק ירושלים

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות