בנק ירושליםבנקאות משלימה

בימים שבהם לכל אחד מציאות פיננסית משלו, צרכים משלו ורצון למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבורו – בנקאות משלימה של בנק ירושלים מאפשרת לך להתחבר אל הבנק רק במקום בו אתה צריך.

החל ממשכנתאות, הלוואות בתהליכים דיגיטליים מלאים, ליווי פרויקטי נדל"ן, מימון, ייעוץ וניהול השקעות, פיקדונות, חסכונות ועוד, הכל בהתאמה לצרכיך הפיננסיים.

בנק של כולם, המשלים לכל אחד בדיוק את מה שהוא צריך

אנחנו בנק ירושלמי הפועל כבר למעלה מ-60 שנה ברוח טובה, נעימה ואנושית, בגובה העיניים ובצורה פשוטה והוגנת. לא משנה מי אתה ומהו סיפור חייך, תמיד נשמח להכיר אותך ולהתאים פתרון לך ולצרכיך. גם אם אין לך חשבון אצלנו, תמיד נקשיב לך, נלמד אותך, נבין אותך ונתאים לך פתרון פיננסי משלים ומשתלם לצרכיך ולמידותיך – זו בעינינו בנקאות משלימה.

מתמחים בפתרונות המשלימים את צרכי המציאות הפיננסית שלך

מחפש פיקדון עם ריבית טובה וזמינות נוחה? צריך הלוואה? צריך משכנתא והכל נראה מורכב מדי? אלו רק חלק מהצרכים שאנחנו כאן כדי למלא בעזרת בנקאות משלימה. אתה לא חייב להעביר את חשבון הבנק שלך אלינו, אנחנו נתאים לך פתרון גם אם אתה לקוח של בנק אחר, מבלי לעבור בנק.

ללקוחות כל הבנקים המעוניינים בפתרון טוב יותר לצרכיהם

אנחנו כאן עם בנקאות משלימה כדי לתת לך מענה לצרכי המציאות הפיננסית שלך. אנחנו מהווים עבורך אלטרנטיבה נוחה, בטוחה, יציבה וזמינה. 

אין באמור כדי להוות הצעה למתן אשראי. כל מתן אשראי כפוף לאישור הבנק בהתאם לתנאים ולמדיניות הבנק כפי שיהיו מעת לעת. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנחנו מזמינים אותך לבדוק מה מתאים עבורך:

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות