הגשת בקשה למשכנתא

מעוניינים להגיש בקשה למשכנתא לרכישת דירה, לשיפוצים או לכל מטרה אחרת? כאן ריכזנו עבורכם כל מה שתצטרכו לדעת כדי להגיש בקשה למשכנתא אצלנו.

איך מתחילים? 
לפני שבודקים משכנתא אוספים את כל המידע על הנכס. כדאי להכין מראש: מה מחיר הנכס? מי הבעלים הרשומים של הנכס? מה אופן הרישום של הנכס ופרטים נוספים. תצטרכו גם להעביר מידע על ההכנסות הקבועות של הלווים. מה ההוצאות החודשיות הקבועות (באופן משוער) ומהו סכום ההון העצמי שיש לכם? מה גובה ההכנסה הפנויה שניתן להקצות לתשלום ההלוואות? 
אנחנו מציעים לכם גם לברר מראש ולהכיר את מסלולי המשכנתאות שלנו, התנאים של כל סוג הלוואה ותשלומי ההלוואה התקופתיים.
יתכן שיידרשו ערבים. אישור הערבים ומספרם נקבע לפי קריטריונים שונים, כגון: סכום ההלוואה המבוקש, הביטחון הנכסי המוצע וכו'.

איך מגישים את הבקשה? 
אחרי שאספתם את המידע החשוב תגיעו מוכנים לשלב הגשת הבקשה למשכנתא. תוכלו להגיש בקשה למשכנתא דיגיטלית בתהליך מקוון ונוח או לגשת לאחד מהסניפים שלנו, שם יפגוש אתכם אחד הבנקאים שידריך אתכם בכל התהליך ויענה על כל שאלה נוספת שתשאלו. אחרי שתגישו את הבקשה, אנחנו נבחן אותה, נבדוק את המידע המפורט ונחליט האם אפשר לתת לכם משכנתא, באיזה סכום ובאילו תנאים. 
בהגשת בקשה למשכנתא בסניף, לאחר הגשת כל המסמכים ובדיקת הבנקאי תוכלו לקבל אישור עקרוני לבקשת המשכנתא שלכם ככל שתאושר ע"י הבנק.
בהגשת בקשה למשכנתא בדיגיטל, תוכלו לקבל אישור עקרוני (הצהרתי, כלומר אישור עקרוני המבוסס על המידע שמסרתם בתהליך הדיגיטלי), כבר לאחר אישור בן/בת הזוג וסיום התהליך המקוון, ככל שבקשת המשכנתא תאושר ע"י הבנק. לאחר קבלת אישור עקרוני (הצהרתי) הבקשה תיבחן על ידנו ובנקאי ייצור איתכם קשר לשליחת המסמכים והאישורים.

מה צריך לעשות לאחר האישור העקרוני?
לאחר קבלת האישור העקרוני תצטרכו להציג מסמכים רבים- מסמכי זיהוי, מסמכים הנוגעים לנכס ועוד. תידרשו גם לבצע פעולות כמו הערכת שמאי, ביטוח חיים ונכס ועוד. כדי שהכל יהיה ברור, פירטנו לכם מהם הפעולות והמסמכים הנדרשים לקבלת משכנתא. המסמכים והפעולות לקבלת משכנתא >

אחרי שאספתם את כל המידע, המסמכים והאישורים הנדרשים נשאר לכם:

  1. לשלוח את כל המסמכים לבנק בדוא"ל או בפקס, או להגישם לבנקאי באחד מסניפי הבנק.
  2. לחתום על הסכם ההלוואה ועל נספחיו.
  3. ככל שנדרשים ערבים יש לדאוג שגם הערבים שאושרו על ידי הבנק יחתמו על הסכם ההלוואה.

לאחר שסיימתם את הצד שלכם ואם עמדתם בכל הדרישות, תוכלו לקבל את ההלוואה בהעברה בנקאית או בהמחאה.

 

למידע נוסף

היכנסו למדריך למשכנתא שלנו

 

  

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות