דברים שלא ידעתם על בנק ירושלים

נתחיל מהסוף: אנחנו לא ממוקמים רק בירושלים, הסניפים שלנו פרוסים ברחבי הארץ ואפילו המטה שלנו לא נמצא בירושלים, אלא בקריית שדה התעופה. מעבר לזה יש לנו תפיסת בנקאות קצת אחרת, שעוזרת לנו להיות יעילים יותר וללקוחות שלנו להיות מרוצים יותר. רוצים לדעת עלינו עוד?

בנק ירושלים הוקם בשנת 1963 כחברה ציבורית בשם "בנק ירושלים לפיתוח ולמשכנתאות". עיריית ירושלים הייתה שותפה בהקמת הבנק, וראש העיר תפקד כנשיא. מאז זרמו הרבה מים בירקון, ובשנת 1998 הפכנו לחברה מסחרית, הרחבנו את השירותים ופיתחנו שיטת בנקאות ייחודית.

אז אמנם הפכנו למסחריים, אבל לא שכחנו את הלקוחות שלנו. בשנת 2011 הפכנו את שיטת הריביות של הבנקים על פיה - הבנקים נוהגים להציע ללקוחותיהם 20% מריבית בנק ישראל ולשמור לעצמם 80%, אך אנחנו חשבנו שזה ממש לא הוגן, ולכן הפכנו את המספרים – הענקנו ללקוחות 80% ריבית ושמרנו 20%. ככה זה נשאר עד היום.

תפיסת הבנקאות שלנו היא קצת שונה. אנחנו רואים את עצמנו כמו סופר-מרקט של מוצרי בנקאות, ולכן אנחנו פונים לא רק ללקוחות שלנו אלא נותנים שירות ללקוחות כל הבנקים. אתם לא צריכים "לעבור בנק" לבנק ירושלים בשביל ליהנות מהתנאים הייחודיים שלנו, אתם יכולים להישאר בבנק שלכם ולבחור את המוצר הבנקאי שמתאים לכם גם אצלנו – כמו פיקדון, תכנית חיסכון, תיק השקעות, הלוואה ועוד.

אנחנו בנק יחסית קטן, ולכן קל לנו להיות יעילים, להגיב במהירות לתנאי השוק המשתנים ולאמץ טכנולוגיות חדשות, שמפחיתות את עלויות הניהול שלנו ומאפשרות לנו לתת ללקוחות שלנו עמלות נמוכות יותר ותנאים טובים יותר.

יש לנו 24 סניפים וגם מוקד שירות טלפוני, אבל רבים מלקוחותינו מעדיפים לפעול באמצעות האינטרנט. ואיך אפשר להאשים אותם? הרבה יותר נוח לקבל שירותים בנקאיים בנעלי בית, בלי לעמוד בתור ובלי לצאת מהבית, ולכן הרחבנו את ערוצי השירותים הדיגיטליים שלנו. אם בכל זאת חשוב לכם להכיר את הבנקאי שלכם תוכלו לגשת לאחד מסניפי הווידאו שלנו.

בשנת 2013 רכשנו את חברת כלל פיננסים, ואיתה  גם הרחבנו את פעילותנו בשוק ההון. בזכות הרכישה הזאת אנחנו יכולים להציע גם למשקיעים עצמאיים וגם למשקיעים מוסדיים שירות טוב, זמינות גבוהה, מערכות מסחר מתקדמות ומחירים משתלמים. מסקר שנערך בין הבנקים וחברות ההשקעות נמצא שבנק ירושלים מציע את העמלות המשתלמות ביותר.

אם תחפשו באינטרנט "הלוואה חוץ בנקאית" יכול מאוד להיות שתמצאו גם אותנו. נכון, זה קצת מבלבל, כי אנחנו בנק ואנחנו לא מציעים הלוואה חוץ בנקאית, אבל אנחנו כן מציעים הלוואות ללקוחות כל הבנקים בריביות תחרותיות ובתנאים נוחים.

הרבה אנשים לא יודעים שאנחנו מתמחים גם בנדל"ן. אנחנו משתתפים במימון פרויקטים של כ-12% מכלל יחידות הדיור שנבנות בארץ, ובמיוחד מתמחים בפרויקטי התחדשות עירונית. מהמומחיות שלנו בנדל"ןנהנים גם הלקוחות שלנו, כי מסלולי המשכנתא שלנו מציעים פתרונות גם למי שהתקשו לקבל מענה בבנקים אחרים.

נשמח מאוד לצרף לקוחות חדשים, לכן יש לנו תנאים יוצאי דופן כמו פטור מעמלות עו"ש עיקריות ועמלות נוספות למצטרפים. קראו עוד על תנאי פתיחת חשבון בבנק ירושלים.

מתן האשראי כפוף לשיקול דעת הבנק. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות