יש לך שאלה לגבי כרטיסי חיוב? לנו יש תשובות

לא ממש ברור לך איך משתמשים בכרטיס? תוהה האם זה מתאים לך? הנה כמה שאלות נפוצות והתשובות שלנו עבורן.

הכרטיס הינו כרטיס מאסטרקארד מבית בנק ירושלים אשר נטען בשקלים, המוגן על ידי שבב אלקטרוני (צ'יפ) וקוד סודי. הכרטיס הינו בינלאומי וניתן להשתמש בו לרכישה בכל בית עסק, או אתר מקוון המכבד כרטיסי Mastercard. ניתן גם למשוך באמצעותו מזומן בכל המכשירים האוטומטיים בארץ ובעולם המכבדים כרטיסי Mastercard.

הכרטיס הינו בינלאומי וניתן לבצע באמצעותו רכישת מוצרים ושירותים בכל בית עסק המכבד כרטיסי Mastercard בארץ ובעולם, בין אם הרכישה פיזית ובין אם הרכישה אינטרנטית.

ניתן לבדוק את היתרה בכרטיס ולצפות בהיסטוריית הפעולות באתר האינטרנט בכתובת https://easyway.bankjerusalem.co.il לאחר הצטרפות לשירותי הדיגיטל.

בשלב זה ניתן לטעון שקלים בלבד.

ניתן להטעין את כרטיס השכר על ידי המעסיק בלבד.

יתכנו מקרים בהם תרצו לרכוש מוצר בסכום העולה על סכום היתרה הקיימת בכרטיס. ניתן לבצע זאת רק אם בית העסק מאפשר לחלק את התשלום עם אמצעי תשלום נוסף.

כן, מקרה כזה עלול להתרחש כאשר אין יתרה מספקת בכרטיס לכיסוי העסקה.

הכרטיס מוגן על ידי שבב אלקטרוני (צ"יפ) וקוד סודי בדומה לכל כרטיס אשראי.

פעולות המבוצעות בכרטיס כרוכות בעמלות. אם הכרטיס נמצא ביתרה שלילית מהחודש הקודם, היא תקוזז מיד עם הטענת היתרה החדשה.

במקרה כזה עליך לבקש את חסימת הכרטיס מיד עם היוודע לך דבר הגנבה/אובדן, ניתן לבצע חסימת כרטיס לשימושים בכל עת, באתר האינטרנט בכתובת easyway.bankjerusalem.co.il, או במוקד שירות הלקוחות בטלפון 076-809-5185. חסימת כרטיס תסייע לך להגן על הכספים בכרטיסך.

הכרטיס הינו בינלאומי וניתן להשתמש בו בחו"ל עד גובה היתרה בדומה לכרטיס אשראי, לרבות משיכת מזומנים מכל מכשיר אוטומטי המכבד כרטיסי Mastercard.

ניתן להעביר כסף לחו"ל בעזרת הרשאה לחיוב חשבון בכרטיס בהצטרפות לאפליקציית rewire באתר www.rewire.com או בשירות הלקוחות 09-3760707 או בווטסאפ 058-4500405

ככל שיש בכרטיס סכום צבור המכסה את סכום העסקה/המשיכה שבוצעה, יינתן אישור לביצועה והסכום יופחת באותו מועד מהסכום הצבור בכרטיס. העסקה או המשיכה תתבצע רק עבור סכום הצבור בכרטיס. מנגנון זה יחול גם בקשר עם ביצוע חיוב מותנה בכרטיס (לדוגמה, לצורך מתן ערבון), וסכום החיוב המותנה יופחת מהסכום הצבור בכרטיס ויוחזר עם ביטול החיוב המותנה ככל שיבוטל.

הזמן כרטיס נטען משלך

 רוצה לדעת עוד? אנחנו כאן בשבילך

 

 

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות