אישה עם טלפון וביד השנייה כרטיס אשראי

תשלום חוב בכרטיס אשראי/חיוב

לקוחות יקרים,

באפשרותכם לשלם את חובכם לבנק בקלות ובמהירות באמצעות תשלום בכרטיס אשראי/כרטיס חיוב אונליין כאן באתר, או באמצעות מוקד הגבייה בטל' 5727*. הסכום המלא לתשלום נשלח אליכם במסרון והוא כולל את ריבית הפיגורים שנצברה ואת עמלת תשלום לחברת אשראי בגין תשלום בכרטיס אשראי (להלן "עמלת הסליקה") שהינה 0.78% מסך העסקה. בגין תשלום באינטרנט באמצעות כרטיס אמק"ס תינתן הטבה בעמלת הסליקה והיא תעמוד על 0.78% מסך העסקה (במקום 1.4%). סכום העסקה מחברת כרטיסי האשראי צפוי להתקבל תוך 5 ימי עסקים, ולכן חישוב ריבית הפיגורים כולל בתוכו גם את ימים אלו. ככל שהתשלום יתקבל, יסולק הפיגור מחשבונכם. 

לתשומת לבכם, לחיצה על כפתור 'לחץ לתשלום' מהווה את הסכמתכם לאישור גביית העמלה הנ"ל וכן לגביית ריבית הפיגורים לתקופה של חמישה ימים נוספים עד למועד הסליקה מחברת האשראי.

לידיעתכם, עומדות לרשותכם אפשרויות נוספות לתשלום החוב בהן לא תגבה עמלת הסליקה בכרטיסי אשראי/חיוב:

  • העברה בנקאית לחשבון בו מתנהלת ההלוואה שברשותכם בבנק ירושלים, מספר בנק (54), מספר סניף (בו מתנהל חשבונך) ומספר חשבון (מספר מלא 9 ספרות).
  • הפקדת מזומן / שיק בהגעה לאחד מסניפי הבנק (מלבד סניפים: אלעד, בית שמש, ביתר עילית, כרמיאל).
  • הפקדת מזומן לחשבונך (בו מתנהלת ההלוואה בבנק ירושלים) בסניף הדואר הקרוב לביתכם.

אנא קראו בעיון לפני ביצוע התשלום:

  1. לא ניתן לשלם באמצעות כרטיסי אשראי/כרטיס חיוב מסוג: כרטיס נטען/בנק הדואר.
  2. אין לבצע תשלום באמצעות כרטיס אשראי של בנק ירושלים.
  3. יש לבצע תשלום עבור הסכום המלא שנשלח אליכם במסרון ולא עבור חלק ממנו, במידה וישולם רק חלק מהסכום, החוב לא יסולק במלואו וימשיך לצבור ריבית פיגורים.

לתשלום החוב אונליין

בדרך קלה, מהירה ופשוטה 

לצורך גביית החוב, תפעול השירות ויצירת קשר עמך, הבנק עושה שימוש בצדדים שלישיים כגון חברות סליקת תשלומים וגבייה. במסגרת זו ייתכן ויועברו באופן מאובטח, פרטיך האישיים, פרטי כרטיס האשראי, סכום החיוב והפרטים שהנך מוסר בדף זה. נתונים אלה נשמרים אצל הצדדים השלישיים בכפוף להנחיות הגנת הפרטיות ואבטחת מידע של הבנק. 

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות