פתיחת פיקדון דיגיטלי איך זה עובד?

מערכת חדשה ומשודרגת ללקוחות כל הבנקים - פתיחת פיקדון דיגיטלי ללקוחות פרטיים בלבד בכל מקום ובכל זמן. איך זה עובד ומה האפשרויות העומדות לרשותך?

​​​גילית שיש לך סכום כסף מכובד בעובר ושב שלך והחלטת שחבל לך שישכב שם סתם כך ויעלה אבק? זה בדיוק השלב שבו אנחנו נכנסים. באמצעות המערכת המשודרגת שלנו תוכל לפתוח פיקדון דיגיטלי בקלות ובנוחות גם מהספה בסלון וגם מהטלפון הנייד.

איך זה עובד?

  1. היכנס למערכת, הזז את הסמן לפי מה שחשוב לך יותר - גובה הריבית או זמינות הכסף

  2. המערכת תבצע חישוב של הפיקדונות המתאימים לך ביותר, בהתאם לגובה הריבית ומידת זמינות הכסף שבחרת

  1. באפשרותך להקליק על כל פיקדון שמעניין אותך כדי לקבל מידע נוסף

  2. אם תרצה לבצע הפקדה, פשוט הזן את הסכום המבוקש להפקדה ולחץ על כפתור "המשך"


במערכת תמצא פיקדונות להפקדה חד פעמית או רב פעמית (חיסכון חודשי), פיקדונות מובנים ובעתיד גם פיקדונות מט"ח, שייענו על הצרכים החשובים לך באופן הטוב ביותר. בעזרת המערכת תוכל להשוות בין הפיקדונות השונים, לקרוא על התנאים שלהם, או למיין אותם על פי ההעדפות שלך. על מנת לראות את המוצרים הרלוונטיים יש ללחוץ על הלשונית המתאימה.

​התאם לעצמך פיקדון

היצע הפיקדונות כיום רב. שקלי, לא שקלי, צמוד, לא צמוד, בריבית קבועה או משתנה, לתקופה קצרה או ארוכה ועוד. אנחנו יודעים שהמגוון הרחב עלול לבלבל, ולכן מזמינים אותך להתמקד. יצרנו מערכת שיודעת להציע לך את הפיקדונות המתאימים לך על סמך חלוקה לשני פרמטרים מרכזיים בתהליך החישוב: זמינות הכסף וגובה הריבית.

  • הזזה של הסמן הכחול לכיוון "ריבית גבוהה" תסדר את הפיקדונות בעלי הריבית הגבוהה יותר אך בעלי הזמינות הנמוכה יותר בהתאמה. מאידך, הזזה של הסמן לכיוון "זמינות הכסף" תציג בפניך את הפיקדונות בעלי הזמינות הגבוהה אך בעלי ריביות נמוכות יותר. כך תוכל לשחק עם הכלי בהתאם לבחירה ולהעדפה שלך, והמערכת תבצע חישוב של הפיקדונות המתאימים לך ביותר.
  • באפשרותך להקליק על כל פיקדון שמעניין אותך כדי לקרוא עליו מידע נוסף.
  • אם תרצה לבצע הפקדה, פשוט הזן את הסכום המבוקש להפקדה ולחץ על כפתור "המשך". לאחר מכן תתבקש למלא פרטים אישיים, פרטי חשבון בנק ולאשר את תנאי הפיקדון. התהליך ברור, מיידי ומאובטח.

פתיחת פיקדון דיגיטלי: אתה מוזמן לבדוק אותנו

לא משנה מה הפיקדון שמתאים לך, לא משנה אם מה שחשוב לך זו הריבית או מידת הזמינות של הכסף, אפילו לא משנה באיזה בנק מתנהל חשבון העובר ושב שלך. אצלנו תוכל למצוא פיקדונות משתלמים, בתנאים אטרקטיביים עם אפשרות לבצע פתיחת פיקדון דיגיטלי בפשטות ובנוחות. אנחנו מזמינים אותך לבדוק את ההיצע הקיים ולבחור חכם את צורת החיסכון שמתאימה לך.

אין באמור לעיל בכדי להוות המלצה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות המותאם לנתוניו של כל לקוח באופן אישי ועל פי צרכיו הספציפיים.

תתקדמו.

לפיקדון שמתאים לכם

לטפסי והסכמי פיקדון דיגיטלי במערכת סגורה  לחצו כאן

דבר

איתנו

מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם*

*פרטיך יישמרו וישמשו לצורך חזרה אליך

CAPTCHA
רענןהשמע
 

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות