שאלות נפוצות בנושא פיקדונות באתר בנק ירושלים

רוצים לפתוח פיקדון באמצעות האתר ויש לכם שאלות? ריכזנו כאן עבורכם שאלות נפוצות על הפקדת פיקדונות ואת התשובות להן.

 

כן. ללקוחות פרטיים, פתיחת חשבון בבנק ירושלים לצורך פיקדון או הלוואה בלבד, אינה כרוכה בתשלום עמלות.

כן. אנחנו בבנק ירושלים מאפשרים ללקוחות כל הבנקים, ובלבד שיהיו מעל גיל 18, לפתוח פיקדונות או לבקש הלוואות, גם ללא חשבון עו"ש בבנק ירושלים. ​

פטור מעמלות ניתן כיום ללקוחות פרטיים בלבד, אבל גם ללקוחות עסקיים אנחנו מציעים תנאים אטרקטיביים והטבות. למידע נוסף, מומלץ לפנות לאחד מהסניפים שלנו.

יש הרבה דברים מיוחדים, אבל העיקרי שבהם הוא – שאין צורך לפתוח חשבון עו"ש או להגיע לסניף כדי לפתוח פיקדון בבנק ירושלים, אפשר לעשות הכל באתר, במקום ובזמן הנוח עבורך, ולכן, גם אין צורך בתשלום עמלות. כמו כן, אין מדרגות ריבית לפיקדונות שלנו, ולכן כל הלקוחות שלנו נהנים מריביות אטרקטיביות, בכל סכום הפקדה.

במילה אחת: כולם. וביותר מילים: לקוחות פרטיים מגיל 18 ומעלה, אשר רשומים כבעלי החשבון שאליו וממנו יוצאת ההפקדה, בבנק שלהם.

  • פיקדון בהפקדה חד פעמית: החל מ-1,000₪
  • פיקדון בהפקדה חודשית: 100-10000 ₪

ניתן להעביר כספים באמצעות העברה בנקאית או צ'ק. אין אפשרות להפקיד כספים במזומן או בהמחאה בנקאית. בעת הקמת הפיקדון באתר תקבל מס' חשבון שאליו תוכל בקלות להעביר את הכספים.

אם לא התקבלה הוראת חידוש אוטומטי, בסיום תקופת הפיקדון הקרן והריבית יעברו בהעברה בנקאית לחשבון שממנו התקבלו.

הריבית יכולה להשתנות מעת לעת והינה כפי שמוצגת באתר האינטרנט של הבנק למשך תקופת ההפקדה על פי תנאי הפיקדון שאושרו ע"י הלקוח.

אין הגבלה על מספר החידושים. באפשרותך לבצע חידוש בשקלים בלבד לתקופה של שבוע או חודש.

  • פיקדון חד-פעמי: סכום הפיקדון קבוע וצובר ריבית לאורך התקופה, ולכן אין אפשרות להפקיד כספים נוספים לאותו פיקדון.
  • פיקדון רב פעמי: ניתן להפקיד בין 100-10000 ₪ לחודש. שינוי סכום ההפקדה יהיה עד פי 10 מסכום ההפקדה האחרון ולא יותר מ10,000 ₪.

כן, עפ"י תנאי הפיקדון שאישרת במעמד פתיחת הפיקדון. כל מה שצריך לעשות הוא ליצור קשר עם המוקד הטלפוני שלנו ולהורות על ההקפאה.

ניתן לפתוח פיקדון משותף, אך במקרה זה כל ההוראות יתקבלו בפקס בלבד שעליו חתומים כל בעלי החשבון. כמו כן, גם חשבון המקור, שממנו הופקדו כספי הפיקדון, צריך להיות חשבון משותף לאותם בעלים ויש להציג אישור או אסמכתה לכך.

ניתן להעביר כספים רק מחשבון הרשום על שם בעל הפיקדון. אם פרטי החשבון השתנו ממועד פתיחת הפיקדון אצלנו, יש להציג אסמכתה לבעלות על החשבון הנוסף.

נא שלח אלינו צילום של תעודת הזהות בצירוף הספח בכדי שנוכל לאמת את הפרטים החדשים ולעדכן במערכות הבנק.

החזר המס נעשה באופן אוטומטי לאחר החזרת כספי הפיקדון לחשבון המקור אם הינך זכאי לכך על פי רשויות המיסוי.

ניתן לקבל הוראות לביצוע פעולות רק אם חתמת על טופס הרשאה טלפונית בעת פתיחת הפיקדון. אם לא חתמת בעת פתיחת הפיקדון באתר והנך מעוניין במתן הוראות טלפוניות- תוכל ליצור קשר עם המוקד הטלפוני שלנו.

ניתן לקבל גישה לאתר הבנק בו מוצגים פרטי הפיקדון שלך. לקבלת שם משתמש וסיסמה, נא צור קשר עם המוקד הטלפוני של הבנק בטלפון 5727*.

אין באמור לעיל בכדי להוות המלצה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות המותאם לנתוניו של כל לקוח באופן אישי ועל פי צרכיו הספציפיים. הקמת הפיקדון כפופה להשלמת כל הדרישות להקמת הפיקדון כפי שמופיעות באתר ובכפוף לבדיקות שעל הבנק לבצע על-פי כל דין.

תתקדם.

פיקדון דיגיטלי משתלם במיוחד בהתאמה אישית

דבר

איתנו

מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם*

*פרטיך יישמרו וישמשו לצורך חזרה אליך

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות